Dr Szczyt - klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej

Dr Szczyt – Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej

Klinika Dr Szczyta to najbardziej zaawansowana technologicznie klinika w Polsce, na którą składają się dwie placówki- w Wilanowie oraz na obrzeżach Konstancina. Oferuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej, w tym między innymi: chirurgię plastyczną twarzy, piersi, sylwetki; chirurgię odtwórczą włosów; chirurgię ręki, naczyniową; ginekologię i urologię estetyczną; kosmetologię; dermatologię; fizjoterapię; dietetykę; mezoterapię; laseroterapię; mezoterapię; wypełnienia różnymi preparatami i wiele innych.

Skuteczne efekty wszelkich zabiegów możliwe są do osiągnięcia dzięki wykorzystaniu najnowszej generacji sprzętu, użyciu jedynie sprawdzonych i pewnych preparatów, a także korzystaniu z najlepszych metod radzenia sobie z danym problemem, podążając za nowościami.

Nie byłoby to realne, gdyby nie wykwalifikowana kadra najlepszych specjalistów z poszczególnych dziedzin, którzy swoją wiedzą oraz bogatym doświadczeniem sprawiają, że klinika z roku na rok zyskuje szerokie grono zadowolonych z efektów klientów.

Klinika dba o najwyższe standardy, zarówno pod względem jakości świadczonych usług, jak i bezpieczeństwa czy komfortu pacjentów. Wszystko po to, by zapewnić maksimum korzyści każdemu, kto oczekuje profesjonalnej i kompleksowej pomocy natury estetycznej i zdrowotnej. W miejscu tym można bowiem na nowo zyskać poczucie własnej wartości i radość z życia. To klinika na miarę współczesnych czasów!

Kontakt

Dr Szczyt
ul. Waflowa 7a
02-971 Warszawa

tel. +48 22 654 90 60
E-mail: info@drszczyt.pl
Strona WWW: https://www.drszczyt.pl/