drabinki gimnastyczne BenchK

Drabinki gimnastyczne BenchK

BenchK to renomowany producent wielofunkcyjnych drabinek gimnastycznych BenchK, z całkowicie polskim kapitałem, którego produkty cenione są nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Choć drabinki gimnastyczne znane są od tysięcy lat, to za sprawą BenchK wyrób ten obecnie nabiera całkiem nowego znaczenia.

To produkt wielofunkcyjny, łączący w sobie zarówno cechy profesjonalnego sprzętu sportowego, jak i nowoczesnych mebli. Skąd taki pomysł? Wynika on z potrzeb oraz oczekiwań współczesnego klienta, który z jednej strony chce zdać o swoje zdrowie i wygląd, z drugiej zaś brakuje mu czasu na aktywność poza domem. Drabinka zamontowana w mieszkaniu umożliwia wykonywanie prostych ćwiczeń oraz profesjonalnych treningów o każdej porze i bez ograniczeń czasowych. Wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne BenchK cechują się także designerskim wyglądem, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że zaburzą całą aranżację danego wnętrza- wręcz przeciwnie, produkty te stanowią niepowtarzalny, nowoczesny i stylowy dodatek, który nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

W ofercie BenchK dostępne są zarówno drewniane, jak i metalowe oraz metalowo-drewniane wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne, z użyciem których może ćwiczyć cała rodzina. To sprzęt, który z powodzeniem zastąpi siłownię lub pozwoli stworzyć domowy plac zabaw dla dzieci- wystarczy jedynie z szerokiego asortymentu dobrać odpowiednie akcesoria, takie jak drążki do ćwiczeń, ławki do ćwiczeń czy akcesoria gimnastyczne z kółkami gimnastycznymi i liną do wspinania z drewnianą huśtawką. 

Ponadto istnieje wybór spośród wielu modeli, różniących się między sobą materiałem wykonania, kolorystką, wyposażeniem oraz poszczególnymi detalami, dzięki czemu można dobrać produkt jak najbardziej odpowiadający indywidualnym preferencjom przyszłego użytkownika. Do produkcji wielofunkcyjnych drabinek gimnastycznych BenchK wykorzystuje się surowce i materiały najwyższej jakości, co przekłada się na ostateczny efekt produktów oraz ich trwałość.  

Produkty marki BenchK są certyfikowane zgodnie z normami dla sprzętu gimnastycznego, nie zaś jak większość drabinek- normami dla zabawek. BenchK i ich produkty to marka godna zaufania.

Kontakt

Benchmark Sp. z o.o.
ul. Hanasiewicza 15
35-103 Rzeszów

tel. +48 606 259 138
E-mail: biuro@benchk.com
Strona WWWhttps://benchk.com/