Pracownia Psychorozwoju Kielczyk

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk to specjalistyczny ośrodek  psychoterapeutyczny i rozwojowy, mający swoją siedzibę w Warszawie. To miejsce, w którym można otrzymać kompleksową pomoc psychoterapeutyczną, psychologiczną, psychiatryczną, konsultacyjną oraz seksuologiczną. Skierowana jest ona do osób w każdym wieku- zarówno dorosłych, jak i dzieci. 

Pracownię od podstaw stworzyło małżeństwo psychoterapeutów- Izabela i Jakub Kielczykowie, natomiast ideą temu przeświadczającą było utworzenie miejsca, w którym panować będzie atmosfera dobrych relacji. Profesjonalnego wsparcia w ośrodku udzielają wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści poszczególnych dziedzin- psychoterapeuci, psycholodzy, seksuolog, specjalista od uzależnień, psycholodzy dziecięcy oraz lekarz psychiatra, gwarantując fachowe podejście, pełne zaangażowanie oraz całkowitą poufność. Tutaj każdy zostanie wysłuchany, otrzyma wsparcie, zrozumienie, ale także inspirację do działania i dużą dawkę pozytywnej energii.

Ośrodek specjalną ofertę kieruje w stronę studentów- jest to psychoterapia mająca pomóc młodym ludziom na początku trudnej drogi wchodzenia w  dorosłość, przy czym jest to oferta przystępna cenowo tak, by każdy mógł z niej skorzystać. Ponadto pracownia stworzyła autorską propozycję psychoterapii ludzi biznesu- to z kolei propozycja skierowana do ludzi na wyższych stanowiskach i kierujących firmami, jako grupy społecznej borykającej się z wieloma trudnościami w dzisiejszym świecie.

Prowadzona jest tu zarówno terapia indywidualna, jak i grupowa, dla par, małżeństw, dzieci, młodzieży, dorosłych, studentów i ludzi biznesu, a także warsztaty dla rodziców. To także możliwość skorzystania z psychoterapii w formie online, a także terapii w języku angielskim i hiszpańskim. 

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk to miejsce, w którym panuje przyjazna atmosfera i gdzie można poczuć się komfortowo, dzięki czemu łatwiej jest się otworzyć. Tutaj najważniejsze jest zainteresowanie drugim człowiekiem oraz udzielenie mu profesjonalnego wsparcia, którego potrzebuje.

Kontakt

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk
ul. Gocławska 11
03-810 Warszawa

tel. +48 606 259 138
E-mail: psychoterapia@kielczyk.pl
Strona WWWhttps://kielczyk.pl/